Курортний комплекс Гвоздів
Сноутюбiнг

Ігри на морозному повітрі, в оточенні іскристого під сноутюбінг у Гвоздівсонцем снігу – це саме те, за що ми всі любимо зиму. Три чарівних зимових місяці дарують малюкам незрівнянну радість від різноманітних розваг на свіжому повітрі, а їх батькам – можливість самим випробувати ті самі дитячі радощі від ліплення сніговиків, кидання сніжками і, звичайно ж, катань з крутих гірок. І якщо ми не уявляємо зиму без активного катання, то як можна уявити катання без саней?

Чимало зимових розваг придумано людиною за всю історію. Починаючи від примітивних полозів, прабатьків сучасних лиж і закінчуючи сучасними сноубордами, на яких лихачать по гірськолижних схилах мільйони любителів екстриму. Не так давно списки можливостей зимових катань поповнилися новим приладдям – в альтернативу лиж та сноубордів прийшли надувні санки.

Основа саней сноутюб – надувна камера – поміщена в міцний чохол з банерної морозостійкої тканини, витримує зустріч з будь-якими малоприємними перешкодами. Має зручні ручки для утримання пасажира всередині камери навіть на найкрутіших вибоїнах . Наповненене повітрям коло пом’якшує удари і забавно пружинить при спуску, а вся конструкція на великій швидкості обертається навколо своєї осі, даруючи неймовірні емоції!

Якщо Ваш малюк чи Ви любите відчуття адреналіну – приїжджайте до нас . П’янке морозне повітря, щасливі посмішки близьких – це чи не найкраща можливість знову зануритися в безтурботне дитинство!

Прокат та SkiPass:

 Буднiй деньВихідні тя Святкові дні
с 10:00 до 22:00250 грн за 1 годину350 грн за 1 годину

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ СНОУТЮБІНГУ:

1. Придбання картки SkiPass, що надає право доступу до спеціально виділених трасах для спуску на надувних санях (сноутюбінг) , є повною згодою Гостя з викладеними в цьому розділі правилами та іншими розділами Правил користування послугами Комплексу.

2. Користування послугами сноутюбінгу  вимагають спеціальної підготовки і використання відповідного спорядження:
— носіння захисного шолома є обов’язковим, настійно рекомендується використання іншої захисної екіпіровки (накладки на спину, зап’ястя, наколінники, налокітники, захисні окуляри або маска, інше);
— вільний одяг, шарфи і т. п. слід оберігати від зачеплення за інвентар;
— допускається катання тільки на виданому Комплексом інвентарі, спеціально призначеному для сноутюбінгу.

3. З метою забезпечення безпеки – використання Гостями санок , снігокатiв, інших засобів для спуску (крім спеціально виданого Комплексом інвентарю) на трасі для сноутюбінгу – заборонено!

4. До користування послугами тюбінга допускаються:
— дорослі (максимальне допустиме навантаження на один сноутюб 130 кг, максимальний зріст 2 м);
— діти з 6 років, зростом не менше 120 см (при цьому діти до 14 років – тільки зi згодою супроводжуючого їх дорослого, який несе повну відповідальність за поведінку дітей та дотримання ними цих правил).

5. До користування послугами не допускаються люди з серцево-судинними захворюваннями, вагітні, особи у стані алкогольного, наркотичного, іншого сп’яніння, у взутті на підборах і в лижних черевиках, з гострими, колючими, ріжучими, скляними елементами одягу/взуття, предметами, парасольками, сумками.

Дякуємо, Ваш лист було відіслано