Курортний комплекс Гвоздів
Сноубординг

Сноубординг — це високошвидкісний гірський вид спорту, який набирає обертів в зимовий час і приносить райдерам справжню насолоду від катання . Сноубординг передбачає демократичність і масу можливостей проявити себе на схилі – це справжня самостійна культура зі своїм стилем одягу, музики і мови.

Це такий вид «лиж», яким захоплюються люди абсолютно різних віків. Проте все, що їх об’єднує — це те, що всі вони бувають новачками. Освоїти ази цього спорту відносно нескладно, і деякi помилки новачків в сноубордингу не критичні – максимум, ви відбудетеся синцями.Все що від Вас потрібно – це трохи впевненості, і чітка мета – добре навчитися кататися. Головне – це не створювати зайвий екстрим, адже краще звернутися до досвідченого інструктора, який застереже від дурних помилок і катання для вас буде тільки в задоволення!

Дорогі бордери, Ви живете у воістину щасливий час: зараз немає жодних проблем, щоб поїхати покататися на дошці, якщо виникне таке благородне бажання. 

В нашому комплексі є прокат сноубордичного спорядження , а також інструктори, які кваліфіковано поставлять Вас на дошку.

Дякуємо, Ваш лист було відіслано